Polska, grosz, 1535

Monety starej Polski
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:36:00
40227
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1535, Wilno, odmiana z literą N pod Pogonią (?)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: T.7

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 415

1)  300 zł