Polska, grosz, 1535
Zakończenie: 01-12-2011 20:36:00
Polska, grosz, 1535
40227
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1535, Wilno, odmiana z literą N pod Pogonią (?) |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | T.7 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 415