Polska, szóstak, 1666

Monety starej Polski
Polska, szóstak, 1666

Polska, szóstak, 1666

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:09:00
41724
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak, 1666, Wilno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 1184:272

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1134

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  300 zł