Polska, grosz, 1540
Monety starej Polski
Polska, grosz, 1540
Cena wylicytowana: 185 zł
42303
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1540, Elbląg |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 354
1) 185 zł
2) 180 zł
| min |