Polska, grosz, 1540

Monety starej Polski
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:38:00
42303
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1540, Elbląg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 354

1)  185 zł
2)  180 zł