Polska, grosz, 1534

Monety starej Polski
Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:37:00
42299
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1534, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 382

1)  160 zł
2)  155 zł