Polska, grosz, 1534
Monety starej Polski
Polska, grosz, 1534
Cena wylicytowana: 160 zł
42299
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 1534, Elbląg |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 382
1) 160 zł
2) 155 zł
| min |