Polska, szóstak, 1658

Monety starej Polski
Rozpoczęcie: 24-11-2011 12:00
Zakończenie: 01-12-2011 21:10:00
Polska, szóstak, 1658

Polska, szóstak, 1658

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:10:00
42309
Opis: Polska - Karol X Gustaw 1655-1660 - okupacja Elbląga, szóstak, 1658, Elbląg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Ahlström 60 (R)

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 343