Polska, szóstak, 1658
Zakończenie: 01-12-2011 21:10:00
Polska, szóstak, 1658
42309
| Opis: | Polska - Karol X Gustaw 1655-1660 - okupacja Elbląga, szóstak, 1658, Elbląg |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | rzadki, patyna |
| Literatura: | Ahlström 60 (R) |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 343