Polska, półgrosz litewski, 1563

Monety starej Polski
Rozpoczęcie: 24-11-2011 12:00
Zakończenie: 01-12-2011 20:47:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 20:47:00
43689
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1563, Wilno, pełna data w łuku pod małą Pogonią, SIGIS AVG D G REX POLO M D L / MONETA MAGNI (Topór) DVCAT LITV
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ciekawy wariant łączący cechy różnych odmian z tego rocznika półgroszy

Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 340