Polska, półgrosz litewski, 1563
Zakończenie: 01-12-2011 20:47:00
43689
| Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1563, Wilno, pełna data w łuku pod małą Pogonią, SIGIS AVG D G REX POLO M D L / MONETA MAGNI (Topór) DVCAT LITV |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | bardzo ciekawy wariant łączący cechy różnych odmian z tego rocznika półgroszy |
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 340