Polska, trojak, 1601
Zakończenie: 01-12-2011 21:04:00
Polska, trojak, 1601
43700
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Lublin |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger L.01.1.c var |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 213