Polska, trojak, 1601

Monety starej Polski
Rozpoczęcie: 24-11-2011 12:00
Zakończenie: 01-12-2011 21:04:00
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:04:00
43700
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Lublin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.01.1.c var

Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 213