Polska, szóstak, 1681/TLB

Monety starej Polski
Rozpoczęcie: 24-11-2011 12:00
Zakończenie: 01-12-2011 21:17:00
Polska, szóstak, 1681/TLB

Polska, szóstak, 1681/TLB

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:17:00
43809
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1681/TLB, Bydgoszcz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 220