Polska, szóstak, 1684

Monety starej Polski
Polska, szóstak, 1684

Polska, szóstak, 1684

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:18:00
43812
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1684, Kraków
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 233

1)  46 zł