Polska, 3 grosze, 1595

Monety starej Polski
Polska, 3 grosze, 1595

Polska, 3 grosze, 1595

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2011 21:06:00
44311
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, 3 grosze, 1595, Wilno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger V.95.3 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1472

1)  270 zł
2)  260 zł