Aukcja 77 / 86

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021

Naśladownictwo denara anglosaskiego typu Long Cross

Numer: 86
Opis: SKANDYNAWIA – SZWECJA. Naśladownictwo denara anglosaskiego typu Long Cross; XI w.; Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda; Rw: Dwunitkowy krzyż z ramionami zakończonymi trójliśćmi, w jednym kącie krzyż, legenda; Malmer 402:1359; srebro, 20.3 mm, 0.98 g; patyna, gięty.
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 700 zł

Ilość odsłon: 642