Aukcja 77 / 500

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021

Medal za Ratowanie Ginących (z miniaturą), od 1928, Warszawa

Numer: 500
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita (1918–1939). Medal za Ratowanie Ginących (z miniaturą), od 1928, Warszawa; Orzeł, RZECZPOSPOLITA POLSKA, na stronie odwrotnej wieniec, w którym ZA / RATOWANIE / GINĄCYCH, na obrzeżu nabita punca mennicy i Ag0,950, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, miniatura mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana; srebro, tombak srebrzony, emalia, 35.3 mm, 25.27 g (ze wstążką), 4.34 g (miniatura).
Stan: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Ilość odsłon: 752