Aukcja 77 / 495

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021
Jesteś w: A77  MEDALE  CZECHOSŁOWACJA

Medal na pamiątkę śmierci Tomáša Garrigue Masaryka (1850–1937), 1937, projektu Otakara Španiela, Kremnica

Numer: 495
Opis: CZECHOSŁOWACJA. Medal na pamiątkę śmierci Tomáša Garrigue Masaryka (1850–1937), 1937, projektu Otakara Španiela, Kremnica; Aw: Głowa osadzona na liściach laurowych, w lewo, z lewej sygnatura o.Španiel, PRESIDENT - OSVOBODITEL; Rw: Postać w pozycji żałobnej, trzymająca lampę oliwną, z boków dwie gałązki mirtu, IN MEMORIAM / MCMXXXVII / XIV-IX; Na obrzeżu słabo czytelne punce: srebra 987, KREMNICA i wykonawcy; srebro, 59.9 mm, 79.90 g; patyna.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 800 zł

Ilość odsłon: 484