Aukcja 77 / 488

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021

Medal upamiętniający generała Józefa Hallera (1873-1960) oraz Wojsko Polskie we Francji, 1919, projektu Antoniego Madeyskiego, Paryż (?)

Numer: 488
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita Polska (1918–1939). Medal upamiętniający generała Józefa Hallera (1873-1960) oraz Wojsko Polskie we Francji, 1919, projektu Antoniego Madeyskiego, Paryż (?); Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER; Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX; Na obrzeżu punca i BRONZE; Chomyn 457, Strzałkowski 457 (RR); brąz, 47.1 mm, 47.58 g; rzadki i ładnie zachowany.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 460 zł

Ilość odsłon: 670