Aukcja 77 / 479

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021

Medal na pamiątkę chrztu, 1872–1879, projektu Józefa Majnerta, Warszawa

Numer: 479
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami (1795–1918). Medal na pamiątkę chrztu, 1872–1879, projektu Józefa Majnerta, Warszawa; Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, w tle zabudowania, w odcinku sygnatura I. MAJNERT; Rw: NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / 1881 r. / Pam. 1ej komunji / Władziowi – Ojciec / 19 15/V 23 r.; Na obrzeżu nabite P.BITSCHAN i punce srebra; srebro, 49.3 mm, 36.51 g; patyna, bardzo ładny, uderzenie przy dolnej krawędzi, medal wykonany w zakładzie Pawła Bitschana w Warszawie przy ul. Długiej 51.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł

Ilość odsłon: 692