Aukcja 77 / 478

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021

Medal na pamiątkę chrztu, ok. 1850, projektu Józefa Herknera

Numer: 478
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami (1795–1918). Medal na pamiątkę chrztu, ok. 1850, projektu Józefa Herknera; Aw: Bóg na tronie, przy nim trójka dzieci, w tle rosnące zboże i winogrona, DOPUŚĆCIE DZIATKI DO MNIE ALBOWIEM / ICH JEST KRÓLESTWO BOŻE, w odcinku sygnatura J. HERKNER F.; Rw: NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU / Julianowi / Dymowskiemu / d: 1 Listo: 1857. / OD / K. Schlenker; Na obrzeżu punce srebra; srebro, 49.0 mm, 30.96 g; patyna.
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 659