Aukcja 77 / 435
USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021
Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Sammlung des Alexander Frhr. v. Falkenhausen und Diverse Sammlungen” 11 März 1901, München. Stron 156, pozycji 2760. Aukcja kolekcji monet i medali Aleksandra Falkenhausen’a i innych, w tym polskich od panowania Króla Zygmunta I do końca XVIII w., np. bardzo rzadkich szóstaków, półtalarówek i talarów. Przy prawie każdej pozycji ceny wynikowe dopisane ołówkiem. Oprawa introligatorska ze złotymi literami na grzbiecie. Katalog bardzo poszukiwany.
Numer: | 435 |
Opis: | Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Sammlung des Alexander Frhr. v. Falkenhausen und Diverse Sammlungen” 11 März 1901, München. Stron 156, pozycji 2760. Aukcja kolekcji monet i medali Aleksandra Falkenhausen’a i innych, w tym polskich od panowania Króla Zygmunta I do końca XVIII w., np. bardzo rzadkich szóstaków, półtalarówek i talarów. Przy prawie każdej pozycji ceny wynikowe dopisane ołówkiem. Oprawa introligatorska ze złotymi literami na grzbiecie. Katalog bardzo poszukiwany. |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 13-11-2021 |
Cena szacunkowa: | 750 zł |
Cena wywoławcza: | 600 zł |
Cena wylicytowana: | 600 zł |
Ilość odsłon: 655