Aukcja 77 / 435

USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021
Jesteś w: A77  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Sammlung des Alexander Frhr. v. Falkenhausen und Diverse Sammlungen” 11 März 1901, München. Stron 156, pozycji 2760. Aukcja kolekcji monet i medali Aleksandra Falkenhausen’a i innych, w tym polskich od panowania Króla Zygmunta I do końca XVIII w., np. bardzo rzadkich szóstaków, półtalarówek i talarów. Przy prawie każdej pozycji ceny wynikowe dopisane ołówkiem. Oprawa introligatorska ze złotymi literami na grzbiecie. Katalog bardzo poszukiwany.

Numer: 435
Opis: Katalog aukcyjny Dr. Eugen Merzbacher „Sammlung des Alexander Frhr. v. Falkenhausen und Diverse Sammlungen” 11 März 1901, München. Stron 156, pozycji 2760. Aukcja kolekcji monet i medali Aleksandra Falkenhausen’a i innych, w tym polskich od panowania Króla Zygmunta I do końca XVIII w., np. bardzo rzadkich szóstaków, półtalarówek i talarów. Przy prawie każdej pozycji ceny wynikowe dopisane ołówkiem. Oprawa introligatorska ze złotymi literami na grzbiecie. Katalog bardzo poszukiwany.
Stan: ,
Data sprzedaży: 13-11-2021
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 600 zł

Ilość odsłon: 508