Aukcja 77 / 328
USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021
1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg
Numer: | 328 |
Opis: | Zabór rosyjski / Mikołaj I (1825–1855). 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg; po siódmej kępce trzy jagody, wariant z szeroką koroną; Bitkin 1083, Kop. 9440 (R1), Kuriański Z10P33.1, Plage 313, Berezowski 10 zł; subtelna, stara patyna, piękny stan zachowania. |
Stan: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
Data sprzedaży: | 13-11-2021 |
Cena szacunkowa: | 1 250 zł |
Cena wywoławcza: | 1 000 zł |
Cena wylicytowana: | 3 400 zł |
Ilość odsłon: 751