Aukcja 77 / 321
USD/PLN: 4.010 | EUR/PLN: 4.600 | data: 13-11-2021
1 złoty, 1832, Warszawa
Numer: | 321 |
Opis: | Królestwo Kongresowe (1815–1835) / Mikołaj I (1825–1855). 1 złoty, 1832, Warszawa; odmiana z mniejszą głową cara, pod wiązaniem wieńca inicjały K - G (Karol Gronau, mincerz warszawski 1829–1834); Bitkin 1003, H-Cz. 3668, Kop. 2685 (R), Plage 77 (R), Berezowski 1.50 zł; defekt krążka nad głową cara, rewers wybity uszkodzonym stemplem, ale ładny stan zachowania monety. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 13-11-2021 |
Cena szacunkowa: | 800 zł |
Cena wywoławcza: | 640 zł |
Cena wylicytowana: | 1 000 zł |
Ilość odsłon: 765