Aukcja nr 71
USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w:
A71
781 | Elżbieta 1741-1761 / monety bite dla prowincji bałtyckich 4 kopiejki 1757, Moskwa (Krasnyj Monetnyj Dwor); odmiana bez kropki na końcu napisu rewersu; Bitkin 641, Diakov 617 (R1); rzadka i ładna moneta bita dla prowincji ba.. |
II- EF- |
600 zł 0 zł wycofane
782 | ROSJA / Piotr III 1761-1762 rubel 1762 ММД, Moskwa; Bitkin 9 (R), Diakov 1.5; srebro 23.96 g, ciemna patna, ładnie zachowany |
III+/II- VF+/EF- |
2 500 zł 6 000 zł
783 | ROSJA / Piotr III 1761-1762 rubel 1762 СПБ, Petersburg; odmiana z rantem ząbkowanym i z literami И-К po bokach ogona Orła; Bitkin 11, Diakov 7 (R2); srebro 23.68 g, miejscowa patyna, rzadki |
III VF |
2 000 zł 3 200 zł
784 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 rubel 1773 СПБ, Petersburg; pod Orłem litery ЯЧ, na rękawie T.И; Bitkin 216, Diakov 291; miejscowa patyna |
750 zł 800 zł
785 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 20 kopiejek 1785 СПБ МД, Petersburg; Bitkin 399, Diakov 511; moneta z przepięknym lustrem menniczym w pudełku NGC z oceną MS63, wyśmienity stan zachowania |
I/I- UNC/UNC- |
4 000 zł 0 zł
786 | ROSJA / Katarzyna II 1762-1796 5 kopiejek 1783 KM, Suzun; Bitkin 785, Brekke 250, Diakov 474; delikatne uszkodzenia obrzeża, ale pięknie zachowana moneta |
400 zł 0 zł
787 | ROSJA / Aleksander I 1801-1825 rubel 1804 СПБ ФГ, Petersburg; Adrianov 1804, Bitkin 38; srebro 20.41 g; zapiłowanie na obrzeżu, miejscowa patyna, rzadki rocznik w pięknym stanie zachowania z dużym.. |
I-/II+ UNC-/EF+ |
3 000 zł 3 900 zł
788 | ROSJA / Aleksander I 1801-1825 rubel 1825 СПБ НГ, Petersburg; Adrianov 1825б, Bitkin 140 (R); ciemna patyna, rzadki |
III+/II- VF+/EF- |
700 zł 850 zł
789 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 3 ruble 1871 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 33 (R), Fr. 164; złoto 3.94 g; rzadka moneta w pięknym stanie zachowania |
I UNC |
10 000 zł 8 500 zł
790 | ROSJA / Aleksander II 1855-1881 rubel 1880 СПБ НФ, Petersburg; Adrianov 1880, Bitkin 94; miejscowa patyna, rzadki rocznik w ładnym stanie zachowania |
800 zł 925 zł
791 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 3 ruble 1884 СПБ АГ, Petersburg; Bitkin 13 (R), Fr. 166; złoto 3.94 g; rzadkie i wyśmienicie zachowane |
I UNC |
10 000 zł 12 000 zł
792 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1892 АГ, Petersburg; mała głowa z krótką brodą cara; Bitkin 75, Kazakov 761; pięknie zachowany z okazałym lustrem menniczym |
I- UNC- |
1 500 zł 7 500 zł
793 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 3 zołotniki (1/16 grzywny wagowej) bez daty, Petersburg; Bitkin 260 (R2); srebro próby 990, 12.74 g; bardzo ładne i rzadkie |
600 zł 1 300 zł
794 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 24 doli (1/288 grzywny wagowej) bez daty, Petersburg; Bitkin 264 (R1); srebro próby 990, 1.05 g; rzadkie i piękne |
I- UNC- |
300 zł 700 zł
795 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 5 rubli 1909 ЭБ, Petersburg; Bitkin 34 (R), Fr. 180, Kazakov 360; moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS65, wyśmienicie zachowana, rzadki rocznik |
I UNC |
2 500 zł 2 800 zł
796 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel koronacyjny 1896 АГ, Petersburg; Bitkin 322, Kazakov 53; ciemna patyna, pięknie zachowany |
I- UNC- |
1 500 zł 2 400 zł
797 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1911 ЭБ, Petersburg; Bitkin 65 (R), Kazakov 395; subtelna patyna, bardzo ładnie zachowany, rzadki rocznik |
II/II+ EF/EF+ |
1 500 zł 1 800 zł
798 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1912 ЭБ, Petersburg; Bitkin 66, Kazakov 416; piękna moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS62 |
I- UNC- |
500 zł 1 300 zł
799 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1913 ЭБ, Petersburg; Bitkin 67 (R1), Kazakov 437; delikatna patyna, duży blask menniczy, bardzo ładny i bardzo rzadki rocznik |
II+ EF+ |
3 000 zł 6 500 zł
800 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 20 kopiejek 1914 BC, Petersburg; Bitkin 116, Kazakov 464; egzemplarz w pudełku NGC z oceną PF64 CAMEO, moneta wybita stemplem lustrzanym, wyśmienicie zachowana z kol.. |
I UNC |
5 000 zł 0 zł