Aukcja nr 71

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  MONETY ZAGRANICZNE
781 Elżbieta 1741-1761 / monety bite dla prowincji bałtyckich
4 kopiejki 1757, Moskwa (Krasnyj Monetnyj Dwor); odmiana bez kropki na końcu napisu rewersu; Bitkin 641, Diakov 617 (R1); rzadka i ładna moneta bita dla prowincji ba..
600 zł
0 zł
wycofane
782 ROSJA / Piotr III 1761-1762
rubel 1762 ММД, Moskwa; Bitkin 9 (R), Diakov 1.5; srebro 23.96 g, ciemna patna, ładnie zachowany
III+/II-
VF+/EF-
2 500 zł
6 000 zł
783 ROSJA / Piotr III 1761-1762
rubel 1762 СПБ, Petersburg; odmiana z rantem ząbkowanym i z literami И-К po bokach ogona Orła; Bitkin 11, Diakov 7 (R2); srebro 23.68 g, miejscowa patyna, rzadki
2 000 zł
3 200 zł
784 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1773 СПБ, Petersburg; pod Orłem litery ЯЧ, na rękawie T.И; Bitkin 216, Diakov 291; miejscowa patyna
750 zł
800 zł
785 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
20 kopiejek 1785 СПБ МД, Petersburg; Bitkin 399, Diakov 511; moneta z przepięknym lustrem menniczym w pudełku NGC z oceną MS63, wyśmienity stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
4 000 zł
0 zł
786 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
5 kopiejek 1783 KM, Suzun; Bitkin 785, Brekke 250, Diakov 474; delikatne uszkodzenia obrzeża, ale pięknie zachowana moneta
400 zł
0 zł
787 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1804 СПБ ФГ, Petersburg; Adrianov 1804, Bitkin 38; srebro 20.41 g; zapiłowanie na obrzeżu, miejscowa patyna, rzadki rocznik w pięknym stanie zachowania z dużym..
I-/II+
UNC-/EF+
3 000 zł
3 900 zł
788 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1825 СПБ НГ, Petersburg; Adrianov 1825б, Bitkin 140 (R); ciemna patyna, rzadki
III+/II-
VF+/EF-
700 zł
850 zł
789 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1871 СПБ HI, Petersburg; Bitkin 33 (R), Fr. 164; złoto 3.94 g; rzadka moneta w pięknym stanie zachowania
10 000 zł
8 500 zł
790 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1880 СПБ НФ, Petersburg; Adrianov 1880, Bitkin 94; miejscowa patyna, rzadki rocznik w ładnym stanie zachowania
800 zł
925 zł
791 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
3 ruble 1884 СПБ АГ, Petersburg; Bitkin 13 (R), Fr. 166; złoto 3.94 g; rzadkie i wyśmienicie zachowane
10 000 zł
12 000 zł
792 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892 АГ, Petersburg; mała głowa z krótką brodą cara; Bitkin 75, Kazakov 761; pięknie zachowany z okazałym lustrem menniczym
1 500 zł
7 500 zł
793 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
3 zołotniki (1/16 grzywny wagowej) bez daty, Petersburg; Bitkin 260 (R2); srebro próby 990, 12.74 g; bardzo ładne i rzadkie
600 zł
1 300 zł
794 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
24 doli (1/288 grzywny wagowej) bez daty, Petersburg; Bitkin 264 (R1); srebro próby 990, 1.05 g; rzadkie i piękne
300 zł
700 zł
795 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909 ЭБ, Petersburg; Bitkin 34 (R), Fr. 180, Kazakov 360; moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS65, wyśmienicie zachowana, rzadki rocznik
2 500 zł
2 800 zł
796 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896 АГ, Petersburg; Bitkin 322, Kazakov 53; ciemna patyna, pięknie zachowany
1 500 zł
2 400 zł
797 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1911 ЭБ, Petersburg; Bitkin 65 (R), Kazakov 395; subtelna patyna, bardzo ładnie zachowany, rzadki rocznik
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
1 800 zł
798 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1912 ЭБ, Petersburg; Bitkin 66, Kazakov 416; piękna moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS62
500 zł
1 300 zł
799 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1913 ЭБ, Petersburg; Bitkin 67 (R1), Kazakov 437; delikatna patyna, duży blask menniczy, bardzo ładny i bardzo rzadki rocznik
3 000 zł
6 500 zł
800 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
20 kopiejek 1914 BC, Petersburg; Bitkin 116, Kazakov 464; egzemplarz w pudełku NGC z oceną PF64 CAMEO, moneta wybita stemplem lustrzanym, wyśmienicie zachowana z kol..
5 000 zł
0 zł