Aukcja 71 / 720

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  VARIA  POLSKA

Polska Powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1944-1989

Numer: 720
Opis: POLSKA. Polska Powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1944-1989; ryngraf z Orłem Białym, na któreo piersi umieszczona Matka Boska Ostrobramska; wykonany przez Ars Christiana; srebro częściowo złocone ok. 170x130 mm, 218.55 g, z łańcuszkiem, po pbu stronach punce srebra z lat 1963-1986 (Orzeł próby 4., tarcza próby 5.) oraz znak wytwórcy ACh, minimalne wytarcia, na odwrocie wyrysowane inicjały H S; ładne powojenne wykonanie, prawdopodobnie z lat 50. XX wieku
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 2 600 zł

Ilość odsłon: 226