Aukcja 71 / 710

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  MEDALE  ROSJA  Mikołaj II 1894-1917

medal nagrodowy niedatowany (po 1894 r.) , nieznanego autorstwa, wybity nakładem Moskiewskiej Akademii Praktycznych Nauk, nadawany za godność

Numer: 710
Opis: ROSJA / Mikołaj II 1894-1917. medal nagrodowy niedatowany (po 1894 r.) , nieznanego autorstwa, wybity nakładem Moskiewskiej Akademii Praktycznych Nauk, nadawany za godność; Aw: Głowa Mikołaja II w lewo, wokoło Б. М. НИКОЛАЙ II ИМП. И САМОД. ВСЕРОСС.; Rw: Kaduceusz (laska Merkurego), u góry ЗА ДОСТОИНСТВО, u dołu М. П. К. АКАДЕМІЯ К. Н., na obrzeżu nabite МЪДЬ; Diakov 1142.3 (R1); miedź złocona 29 mm, 12.59 g, z uszkiem, bardzo ładnie zachowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Ilość odsłon: 1002