Aukcja 71 / 703

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  MEDALE  SZWECJA

medal bez daty (koniec XVI w.) nieznanego autorstwa, poświęcony Janowi III Wazie i Katarzynie Jagiellonce

Numer: 703
Opis: SZWECJA. medal bez daty (koniec XVI w.) nieznanego autorstwa, poświęcony Janowi III Wazie i Katarzynie Jagiellonce; Aw: Popiersie króla Jana w prawo, wokoło IOHANNES III D G SVE GOTH WAD REX; Rw: Popiersie królowej Katarzyny w prawo, wokoło KATRINA D G SVEC GOT WAND REGINA; srebro złocone ogniowo 37 mm, 24.16 g, ślady opiłowywania obrzeża - usuwania zawieszki lub oprawy, bardzo rzadki medal poświęcony rodzicom Zygmunta III Wazy
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 3 600 zł

Ilość odsłon: 810