Aukcja 71 / 701

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  MEDALE  FRANCJA  Napoleon Bonaparte 1804-1815

medal z 1809 autorstwa Jean-Pierre Droz, wybity z okazji ustanowienia w 1800 roku Banku Francji

Numer: 701
Opis: FRANCJA / Napoleon Bonaparte 1804-1815. medal z 1809 autorstwa Jean-Pierre Droz, wybity z okazji ustanowienia w 1800 roku Banku Francji; Aw: Głowa Napoleona Bonapartego w prawo, u góry łukiem NAPOLEON EMPEREUR ET ROI; Rw: Fortuna siedząca na postumencie w lewo, trzymająca gałązkę dębową i wsparta na rogu obfitości, wokoło LA BANQUE DE FRANCE; na obrzeżu punca srebra i napis ARGENT; Slg. Julius 2210; srebro 68 mm, 146.48 g, późniejsze bicie, całość oprawione w efektowną okrągłą, złoconą ramkę z zawieszką
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Ilość odsłon: 955