Aukcja 71 / 542

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018
Jesteś w: A71  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years - 6.12.2000, 168 stron formatu A4, oprawa miękka, bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX w., ponad 1000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów, wewnątrz lista wynikowa, lekko zgięty narożnik okładki

Numer: 542
Opis: Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years - 6.12.2000, 168 stron formatu A4, oprawa miękka, bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX w., ponad 1000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów, wewnątrz lista wynikowa, lekko zgięty narożnik okładki
Stan: ,
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 480 zł

Ilość odsłon: 725