Aukcja 71 / 479

USD/PLN: 3.740 | EUR/PLN: 4.270 | data: 17-11-2018

ort 1625, Królewiec

Numer: 479
Opis: PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Wilhelm 1619-1640. ort 1625, Królewiec; popiersie księcia w płaszczu elektorskim z dużym rękawem, znak menniczy na awersie na końcu napisu otokowego, końcówka MARCH BRAND, odmiana z napisem na rewersie ELEC D PRVS; Shatalin GW25-2 (R2), Slg. Marienburg 1464; minimalne uszkodzenie krążka u góry rewersu, stara patyna, ładnie zachowany
Stan: II/II-, About Near Extremely Fine
Data sprzedaży: 17-11-2018
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 650 zł

Ilość odsłon: 177