Aukcja 66 / 805
USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
medal z 1916 roku autorstwa Jana Knedlera wybity z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego
Numer: | 805 |
Opis: | Polska pod zaborami. medal z 1916 roku autorstwa Jana Knedlera wybity z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego; Aw: Orzeł uniwersytecki, PAMIĄTKĘ KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 ROKU / W 125 ROCZNICĘ UCZCIŁ / ODRODZONY UNIWERSYTET WARSZAWSKI / MCMXVI; Rw: Kaplica w Ogrodzie Botanicznym, w odcinku KAPLICA 3GO MAJA; na obrzeżu punca SB; Strzałkowski 342; biały metal srebrzony 28 mm, 9.90 g, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 10-09-2016 |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | 550 zł |
Ilość odsłon: 1340