Aukcja 66 / 805

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016
Jesteś w: A66  MEDALE  Polska pod zaborami

medal z 1916 roku autorstwa Jana Knedlera wybity z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego

Numer: 805
Opis: Polska pod zaborami. medal z 1916 roku autorstwa Jana Knedlera wybity z okazji 125 rocznicy Konstytucji 3 Maja i odrodzenia Uniwersytetu Warszawskiego; Aw: Orzeł uniwersytecki, PAMIĄTKĘ KONSTYTUCJI 3 MAJA 1791 ROKU / W 125 ROCZNICĘ UCZCIŁ / ODRODZONY UNIWERSYTET WARSZAWSKI / MCMXVI; Rw: Kaplica w Ogrodzie Botanicznym, w odcinku KAPLICA 3GO MAJA; na obrzeżu punca SB; Strzałkowski 342; biały metal srebrzony 28 mm, 9.90 g, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 10-09-2016
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 550 zł

Ilość odsłon: 1165