Aukcja 66 / 687

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016

Otto Helbing

Numer: 687
Opis: Otto Helbing; katalog aukcyjny Sammlung polnischer Munzen und Medaillen”; München 1909; Kolekcja polskich monet i medali, 205 stron, 16 tablic. Bardzo ciekawy i poszukiwany katalog, rzadko pojawiający się w handlu. Zawiera bogatą kolekcję monet polskich m.in. Wrocław, Gdańsk, Elbląg, Pomorze, Śląsk, Torunia, oraz Polski królewskiej – razem 1293 pozycje, ponadto ponad 2700 innych monet europejskich. Dołączona również lista wynikowa do katalogu; format ok. B5, oprawa kartonowa, stan zachowania dość dobry
Stan: ,
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 991