Aukcja 66 / 686

USD/PLN: 3.830 | EUR/PLN: 4.310 | data: 10-09-2016

Leo Hamburger Frankfurt a.M

Numer: 686
Opis: Leo Hamburger Frankfurt a.M; Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński 9, Mai 1932, (Kolekcja W. Chomińskiego); Zbiór monet polskich od XI wieku, do XIX (szczególnie bogata i ciekawa kolekcja monet polskich królów od Zygmunta I Starego do Stanisława Augusta Poniatowskiego); format ok. A4, 26 stron (712 pozycji), 7 tablic z ilustracjami, oprawa kartonowa, katalog w dobrym stanie zachowania
Stan: ,
Data sprzedaży: 10-09-2016
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 460 zł

Ilość odsłon: 572