Aukcja 63 / 834

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
Jesteś w: A63  MEDALE  ŚLĄSK

medal chrzcielny bez daty (2. połowa XVII w.) autorstwa J. Buchheima

Numer: 834
Opis: ŚLĄSK. medal chrzcielny bez daty (2. połowa XVII w.) autorstwa J. Buchheima; Aw: Chrystus chrzczony przez św. Jana w rzece Jordan, po prawej dwa Anioły, NON SUA SED NOSTRA HIC EXPURGAT CRIMINA CHRISTUS; Rw: Scena chrztu dzieciątka w kościelnej chrzcielnicy, FLUMINE MYSTA SACRO NOS CHRISTUS FLAMINE MUNDAT, w dołu sygnatura I.B.; F.u.S. 5019; srebro 41 mm, 19.22 g, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 400 zł

Ilość odsłon: 919