Aukcja 63 / 441

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

talar 1753, Lipsk

Numer: 441
Opis: August III 1733-1763 / monety polsko-saskie. talar 1753, Lipsk; bez sygnatury na ramieniu, Aw: Popiersie i napis wokoło; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; Kahnt 674, Dav. 1617, Schnee 1037 awers typ A, rewers typ 5; srebro 29.16 g; ciemna patyna.
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 6 500 zł

Ilość odsłon: 1181