Aukcja 63 / 183

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
Jesteś w: A63  ŚREDNIOWIECZE  POMORZE  Strzałów

wit (pół-szeląg), początek XVI w.

Numer: 183
Opis: POMORZE / Strzałów. wit (pół-szeląg), początek XVI w.; Aw: Grot strzały, MONETA NOVA SVND; Rw: Krótki krzyż, w kącie grot strzały, DEVS IN NOMINE TVO; Dbg-P. 299 (podobny w stylu), srebro 0.63 g, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 140 zł

Ilość odsłon: 205