Aukcja 63 / 182

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016
Jesteś w: A63  ŚREDNIOWIECZE  POMORZE  Szczecin

denar z pocz. XIV w.

Numer: 182
Opis: POMORZE / Szczecin. denar z pocz. XIV w.; Aw: Popiersie z mieczem i chorągwią na łuku, pod którym głowa gryfa; Rw: Dwunitkowy krzyż z łukami w kątach i literami ST-ET-IN-IN; Dbg-P. 76, Kop. 4818 (R5); srebro 0.36 g, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 27-02-2016
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 700 zł

Ilość odsłon: 988