Aukcja 63 / 14

USD/PLN: 3.930 | EUR/PLN: 4.320 | data: 27-02-2016

denar 155-156, Rzym

wycofane
14
Opis: CESARSTWO RZYMSKIE / Antoninus Pius 138-161. denar 155-156, Rzym; Aw: Popiersie cesarza w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P IMP II; Rw: Fortuna stojąca w prawo, trzymająca ster i róg obfitości, TR POT XIX COS IIII; RIC 251, C. 987; srebro 3.23 g, złocistobrązowa patyna, wyśmienity stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 1791