Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w:
A60
741 | Edward hrabia Raczyński, Gabinet Medalów Polskich oraz tych, które się dziejów Polski tyczą począwszy od najdawniejszych aż do końca panowania Jana III (1513-1696), B.. |
1 250 zł 1 700 zł
742 | Edward hrabia Raczyński, Gabinet Medalów Polskich oraz tych, które się dziejów Polski tyczą począwszy od najdawniejszych aż do końca panowania Jana III (1513-1696), B.. |
1 250 zł 1 800 zł
743 | Emeryk hrabia Hutten-Czapski, Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Pollonaises, tom I z 1871 roku oraz tom II z 1880 roku, dwa pierwsze - najważniejsz.. |
4 000 zł 4 400 zł
744 | Emeryk hrabia Hutten Czapski, Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Pollonaises du comte Emeric Hutten-Czapski, tom IV z 1891 roku oraz tom V z 1916 ro.. |
II- EF- |
1 500 zł 2 800 zł
745 | Otto Helbing, Katalalog aukcyjny zbioru Zygmunta von Chełmińskiego herbu Szarawka, 25.04.1904, Monachium, 1997 pozycji monet i medali polskich, z cennikiem ale bez ta.. |
400 zł | |
746 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 złotych polskich 8.06.1794, seria N.D.1, numeracja 38956, Lucow 5 (R2), Miłczak A1a2, bardzo ładne |
3 000 zł 2 400 zł
747 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 10 złotych polskich 8.06.1794, seria B, numeracja 25426, Lucow 18 (R2), Miłczak A2, bardzo ładne |
1 000 zł 900 zł
748 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 25 złotych polskich 8.06.1794, seria C, numeracja 33923, firmowy znak wodny, Lucow 26 (R2) Miłczak A3, malutkie dziurki po szpilkach, bardzo ładnie zachowane |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 000 zł 850 zł
749 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 25 złotych polskich 8.06.1794, seria D, numeracja 30944, Lucow 27 (R1), Miłczak A3, w kolekcji Lucow nie została odnotowana odmiana tej serii bez znaku wodnego, niewi.. |
II+ EF+ |
1 500 zł 1 200 zł
750 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych polskich 8.06.1794, seria A, numeracja 33369, Lucow 29 (R3), Miłczak A4, minimalne zabrudzenie, ale bardzo ładnie zachowane |
2 000 zł 1 600 zł
751 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych polskich 8.06.1794, seria B, numeracja 33292, Lucow 30 (R2), Miłczak A4, przyzwoity stan zachowania |
II/III EF/VF |
1 500 zł 1 200 zł
752 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych 8.06.1794, seria D, numeracja 29702, Lucow 32 (R2), Miłczak A4, ładnie zachowane |
II- EF- |
1 500 zł 1 300 zł
753 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 10 groszy miedziane 13.08.1794, Lucow 40 (R1), Miłczak A9a, zabrudzony papier, ale przyzwoity stan zachowania |
II- EF- |
500 zł 500 zł
754 | POLSKA / Księstwo Warszawskie 1807-1815 1 talar 1.12.1810, litera A, numeracja 47384, podpis komisarza Antoni Kochanowski, ze stemplem komisji likwidacyjnej, Lucow 53 (R2), Miłczak A12bc, ładnie zachowany |
3 000 zł 2 600 zł
755 | POLSKA / Księstwo Warszawskie 1807-1815 2 talary 1.12.1810, litera B, numeracja 43630, podpis komisarza T. Ostrowski, bez stempla komisji likwidacyjnej, Lucow 65 (R5) - ilustrowane w katalogu kolekcji, Miłc.. |
III/III+ VF/VF+ |
5 000 zł 4 000 zł
756 | POLSKA / Królestwo Polskie 1815-1831 5 złotych 1824, numeracja 731017, podpisy komisarzy: Małachowski i Stawowski, na stronie odwrotnej podpis kontrolera \Omiński\"? |
IV/V F/VG |
10 000 zł 9 000 zł
757 | POLSKA / Królestwo Polskie 1815-1831 5 złotych 1824, numeracja 1088093, podpisy komisarzy: W. Sobolewski i Leon Dembowski, na stronie odwrotnej podpis kontrolera \Lada, Lucow - nie notuje |
VI G |
8 000 zł 7 500 zł
758 | POLSKA / Królestwo Polskie 1815-1831 50 złotych 1824, wzór strony odwrotnej, dwukrotnie przekreślony z napisem WZÓR tuszem, Lucow 111 (R9) - ilustrowane w katalogu kolekcji, Miłczak’05 - patrz A17, Miłcz.. |
I UNC |
12 500 zł 15 000 zł
759 | POLSKA / Powstanie Listopadowe 1830-1831 asygnacja skarbowa na 200 złotych 1831, podpisy: Hilary Ostrowski, Leon Dembowski, numeracja 3934, niewypełniony blankiet, widoczny firmowy znak wodny z fragmentem wi.. |
II- EF- |
1 250 zł 1 000 zł
760 | POLSKA / Zabór rosyjski 1831-1864 1 rubel srebrem 1847, seria 66?, numeracja 3898631, podpisy: J. Tymowski i Wenzl, Lucow - nie notuje, Miłczak A29cb, przedarcia i naddarcia, zabrudzony, pierwszy rocz.. |
VI G |
3 000 zł 3 800 zł