Aukcja nr 60
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w:
A60
561 | Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie 30 krajcarów 1777, Wiedeń, Plage 10, Eypeltauer 234, Herinek 780, Novotný 141 |
600 zł | |
562 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa Fryderyka Augusta w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, złoto 3.47 g, Plage 117, H-Cz. 3469 (R1), Berezowski 40 .. |
15 000 zł 14 000 zł
563 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1811 I.B., Warszawa, Plage 114, Dav. 247, Berezowski 10 zł |
III VF |
2 000 zł | |
564 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1812, Warszawa, Plage 115, Dav. 247, Berezowski 7.50 zł |
III VF |
2 000 zł | |
565 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 talar 1814, Warszawa, Plage 116, Dav. 247, Berezowski 15 zł, rzadszy rocznik |
III VF |
2 500 zł | |
566 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1811, Warszawa, końcówki gałązek skierowane na boki, Plage 109, Berezowski 3 zł, nieznacznie justowana na rewersie, ale bardzo ładna i z duż.. |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł 1 900 zł
567 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 dwuzłotówka (1/3 talara) 1812, Warszawa, Plage 111, lekko justowana, ale ładnie zachowana |
1 000 zł 950 zł
568 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, odmiana z literami I.S i małymi cyframi daty, Plage 94, delikatna patyna, piękne |
I- UNC- |
200 zł 380 zł
569 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, odmiana z literami I.B., Plage 96, delikatna patyna, pięknie zachowane |
I- UNC- |
200 zł 300 zł
570 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1812, Warszawa, odmiana z literami I.B i dużymi cyframi daty, patyna, piękne |
I- UNC- |
200 zł 400 zł
571 | Wolne Miasto Gdańsk 1807-1812 1 grosz 1812, Gdańsk, odbitka w srebrze 1.92 g, Plage 49, rzadki i wyśmienicie zachowany |
I UNC |
5 000 zł 8 500 zł
572 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, odmiana z dłuższymi gałązkami wieńca i dużą bombą, w dacie cyfry 1 i 3 rozsunięte, Plage 126, Bitkin 4 (R2), Berezowski 5 zł, moneta w pudełku .. |
3 000 zł 2 800 zł
573 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, odmiana z dłuższymi gałązkami wieńca i dużą bombą, w dacie cyfry 1 i 3 blisko siebie, Plage 125, Bitkin 5 (R2), Berezowski 5 zł, przyzwoicie za.. |
III VF |
2 500 zł 2 400 zł
574 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, odmiana z napisem otokowym na rewersie, Plage 121, Bitkin 7 (R3), Berezowski 15 zł, wada blachy, ale bardzo ładny stan zachowania jak na ten t.. |
6 000 zł 8 500 zł
575 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, odmiana z napisem otokowym na rewersie, Plage 121, Bitkin 7 (R3), Berezowski 15 zł, wada blachy, ale dobry stan zachowania jak na ten typ rzad.. |
III VF |
6 000 zł | |
576 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 6 groszy 1813, Zamość, Plage 120, Bitkin 9 (R3), Berezowski 30 zł, bardzo rzadka odmiana bez napisu otokowego |
III-/IV | 5 000 zł | |
577 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, srebro 30.90 g, Plage 26, Bitkin 822 (R), Dav. 248, Berezowski 25 zł, drobne uderzenia na obrzeżu, ale rzadkie |
III/III+ VF/VF+ |
8 000 zł 7 000 zł
578 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1830, Warszawa, odmiana z literami K-G, Plage 39, Bitkin 987, Berezowski 15 zł, ładna patyna |
600 zł 850 zł
579 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1832, Warszawa, Plage 41, Bitkin 989, Berezowski 7.50 zł, awers monety przetarty, ale dość ładnie zachowane |
III+/II- VF+/EF- |
750 zł 1 800 zł
580 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 dwuzłotówka 1818, Warszawa, Plage 47, Bitkin 832, Berezowski 2.50 zł, piękna, z ładnym połyskiem menniczym |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 500 zł 1 900 zł