Aukcja 60 / 888

USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w: A60  MEDALE  POLSKA

medal zaślubinowy autorstwa Jana Höhna, Aw: Mężczyzna i kobieta podają sobie ręce, pomiędzy nimi Amorek postać dziecka, po bokach napis MANUS MANUM LAVAT, u góry Duch Święty i napis w otoku CONNUBIUM FELIX AMOR ET LABOR EFFICIT ARDENS, Rw: Dwie alegoryczne postacie kobiece trzymają wspólnie winorośl, z tyłu kolumna i napis w otoku PROLEBEAT CASTA ET CONSTANS CONCORDIA NUPTOS, H-Cz. -, Węsierski 2534, srebro 60 mm, 49.94 g, sygnowany I-H pod amorkiem, gładzone tło typowe dla tego typu medali, patyna

Numer: 888
Opis: POLSKA. medal zaślubinowy autorstwa Jana Höhna, Aw: Mężczyzna i kobieta podają sobie ręce, pomiędzy nimi Amorek postać dziecka, po bokach napis MANUS MANUM LAVAT, u góry Duch Święty i napis w otoku CONNUBIUM FELIX AMOR ET LABOR EFFICIT ARDENS, Rw: Dwie alegoryczne postacie kobiece trzymają wspólnie winorośl, z tyłu kolumna i napis w otoku PROLEBEAT CASTA ET CONSTANS CONCORDIA NUPTOS, H-Cz. -, Węsierski 2534, srebro 60 mm, 49.94 g, sygnowany I-H pod amorkiem, gładzone tło typowe dla tego typu medali, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 25-04-2015
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 3 200 zł

Ilość odsłon: 1348