Aukcja 60 / 744

USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015

Emeryk hrabia Hutten Czapski, Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Pollonaises du comte Emeric Hutten-Czapski, tom IV z 1891 roku oraz tom V z 1916 roku, dwa ostatnie tomy słynnej kolekcji monet, blisko 4300 monet i medali dobrze opisane po francusku, ryciny w tekście, a także bardzo staranny indeks wszystkich pozycji w kolekcji, oprawa wspólczesna w półpłótno, bardzo dobrze zachowane

Numer: 744
Opis: Emeryk hrabia Hutten Czapski, Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Pollonaises du comte Emeric Hutten-Czapski, tom IV z 1891 roku oraz tom V z 1916 roku, dwa ostatnie tomy słynnej kolekcji monet, blisko 4300 monet i medali dobrze opisane po francusku, ryciny w tekście, a także bardzo staranny indeks wszystkich pozycji w kolekcji, oprawa wspólczesna w półpłótno, bardzo dobrze zachowane
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-04-2015
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 800 zł

Ilość odsłon: 1183