Aukcja 59 / 856

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  PLAKIETY

Pius XI - jednostronny medalion wydany nakładem Towarzystwa Popierania Wytwórczości Polskiej w Warszawie

Numer: 856
Opis: Pius XI - jednostronny medalion wydany nakładem Towarzystwa Popierania Wytwórczości Polskiej w Warszawie; Popiersie papieża w lewo otoczone tarczami herbowymi i tiarą na tle Placu Zamkowego i Kościoła św. Jana, wokoło napis JEGO Św OJCIEC Św PIUS XI U 30 / V-1857, brąz 264 mm, 1355 g, na stronie odwrotnej sygnatura Towarzystwa, patyna, efektowny medalion wzorowany na medalu autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego wybitego w 1930 r. z okazji 10 rocznicy Cudu nad Wisłą
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 400 zł

Ilość odsłon: 1265