Aukcja nr 58
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w:
A58
581 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 323 -po 4 kępce liści 2 jagody, Bitkin 1087 -korona szeroka |
II- EF- |
800 zł 640 zł
582 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 325 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagoda, Bitkin 1089 -korona szeroka, ładna patyna, piękny blask menniczy |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 1 800 zł
583 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 326 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1089 -korona szeroka, patyna, na obrzeżu mennicza wada krążka, bardzo .. |
II/II+ EF/EF+ |
1 250 zł 1 500 zł
584 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, Plage 328 -po 3 i 4 kępce liści po 2 jagódki, Bitkin 1132 |
II- EF- |
1 000 zł 1 400 zł
585 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, Plage 327 -po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka, Bitkin 1090 -korona wysoka, moneta lekko wypukła |
II- EF- |
700 zł 1 200 zł
586 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133, moneta z ładnym blaskiem menniczym i bardzo ładnie zachowana |
II+ EF+ |
1 250 zł 2 000 zł
587 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133 |
1 000 zł 1 200 zł
588 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333 -duże cyfry daty, Bitkin 1133, wyczyszczone |
1 000 zł 1 600 zł
589 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1838, Warszawa, Plage 335, Bitkin 1134 (R2), Berezowski 50 zł., patyna, rzadkie |
4 000 zł 5 500 zł
590 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1839, Warszawa, Plage 337, Bitkin 1135 (R1), Berezowski 30 zł., rzadkie |
2 000 zł 3 600 zł
591 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1136 (R), patyna |
III+/II- VF+/EF- |
1 250 zł 1 400 zł
592 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1137 (R) |
1 200 zł 1 100 zł
593 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 rubel 1844, Warszawa, Plage 434, Bitkin 423 -pióra w ogonie orła ułożone wachlarzowato, bardzo ładny |
II+ EF+ |
600 zł 900 zł
594 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 30 kopiejek = 2 złote 1836, Warszawa, zwykła cyfra 6 w dacie, Plage 374, Bitkin 1153, patyna, ładnie zachowane |
II+ EF+ |
300 zł 750 zł
595 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złotych 1836, Warszawa, Plage 405 -9 piór w ogonie orła, bez kropki po dacie i z kreską ułamkową, Bitkin 1166, wyśmienite, głęboka patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 500 zł
596 | Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 połuszka 1852, Warszawa, Plage 533 -cyfry daty szeroko rozstawione, Bitkin 880 (R), piękna |
II+ EF+ |
500 zł 1 300 zł
597 | monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 2 kopiejki 1916 J, Hamburg, Parchimowicz 2.b, piękne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 420 zł
598 | monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 1 kopiejka 1916 J, Hamburg, Parchimowicz 1.b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
300 zł 300 zł
599 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne |
I- UNC- |
600 zł 1 700 zł
600 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Jan III Sobieski, Parchimowicz 121, piękne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
500 zł 500 zł