Aukcja 58 / 937

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiątkowa 6 Pułku Lotniczego -Lwów, dwuczęściowa, srebro złocone 37 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra 2 i imiennik wytwórcy IK (Jan Knedler), podkładka sygnowana BM (biały metal, nakrętka sygnowana FABR.GRAW.EMALIER. / J.KNEDLER / WARSZAWA / UL.NOWY ŚWIAT 43, Sawicki/Wielechowski s. 339, bardzo rzadka, szczególnie kompletna, odznaka w pięknym stanie zachowania

Numer: 937
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa 6 Pułku Lotniczego -Lwów, dwuczęściowa, srebro złocone 37 mm, emalia, na stronie odwrotnej państwowa cecha srebra 2 i imiennik wytwórcy IK (Jan Knedler), podkładka sygnowana BM (biały metal, nakrętka sygnowana FABR.GRAW.EMALIER. / J.KNEDLER / WARSZAWA / UL.NOWY ŚWIAT 43, Sawicki/Wielechowski s. 339, bardzo rzadka, szczególnie kompletna, odznaka w pięknym stanie zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Cena wywoławcza: 8 000 zł
Cena wylicytowana: 11 000 zł

Ilość odsłon: 1779