Aukcja 58 / 936

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiątkowa 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej -Inowrocław, 1 wersja z napisem 1918 PAP 1920, czteroczęściowa, srebro złocone 40 x 33 mm, emalia, nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK / WARSZAWA Sawicki/Wielechowski s. 233, bardzo rzadka i ładnie zachowana

Numer: 936
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej -Inowrocław, 1 wersja z napisem 1918 PAP 1920, czteroczęściowa, srebro złocone 40 x 33 mm, emalia, nakrętka sygnowana W.GONTARCZYK / WARSZAWA Sawicki/Wielechowski s. 233, bardzo rzadka i ładnie zachowana
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 7 000 zł
Cena wywoławcza: 5 600 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1635