Aukcja 58 / 932

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiątkowa Orlęta -Obrońcom Kresów Wschodnich, 2 wersja 1928, dwuczęściowa, srebro 38 x 38 mm, emalia, Stela 13.13.c, Sawicki/Wielechowski s. 656, nakrętka sygnowana W.WABIŃSKI / WARSZAWA

Numer: 932
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa Orlęta -Obrońcom Kresów Wschodnich, 2 wersja 1928, dwuczęściowa, srebro 38 x 38 mm, emalia, Stela 13.13.c, Sawicki/Wielechowski s. 656, nakrętka sygnowana W.WABIŃSKI / WARSZAWA
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 120 zł
Cena wylicytowana: 1 120 zł

Ilość odsłon: 1612