Aukcja 58 / 928

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  ORDERY I ODZNACZENIA  POLSKA

sygnet patriotyczny z napisem D 3 Maia FIDES MANIBVS Ao 1791 (Dnia 3 Maja Wiernym Rękom Roku 1791), srebro złocone 9.52 g, Wanda Bigoszewska

Numer: 928
Opis: POLSKA. sygnet patriotyczny z napisem D 3 Maia FIDES MANIBVS Ao 1791 (Dnia 3 Maja Wiernym Rękom Roku 1791), srebro złocone 9.52 g, Wanda Bigoszewska; Polska biżuteria patriotyczna ss 27-28. Pierścienie nadawał król Stanisław August Poniatowski jako specjalną nagrodę za zasługi przy tworzeniu Konstytucji 3 Maja. sygnety pełniły rolę odznaczeń, rzadkie
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 4 200 zł

Ilość odsłon: 1799