Aukcja 58 / 922

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  MEDALE  ŚLĄSK

Pokój Cieszyński 1779 r., medal sygnowany STIELER F, Aw: Zniszczona kolumna i broń na tle namiotów wojskowych i napis powyżej TRANQVILLITAS GERMANIAE INTERRVPTA, poniżej napis D III IVLII / MDCCLXXVIII, Rw: Odbudowana kolumna na tle pola oranego przez rolnika, z prawej siedząca postać grająca na flecie, powyżej napis RESTAVRATA, poniżej napis OPERA RVSS ET GALL INTERPOSITA / TESCHENAE D XIII MAI MDCCLXXIX, srebro 45 mm, 42.30 g, F.u.S. 4497, nieznaczne uszkodzenie na obrzeżu, stara patyna, rzadki, pięknie zachowany

Numer: 922
Opis: ŚLĄSK. Pokój Cieszyński 1779 r., medal sygnowany STIELER F, Aw: Zniszczona kolumna i broń na tle namiotów wojskowych i napis powyżej TRANQVILLITAS GERMANIAE INTERRVPTA, poniżej napis D III IVLII / MDCCLXXVIII, Rw: Odbudowana kolumna na tle pola oranego przez rolnika, z prawej siedząca postać grająca na flecie, powyżej napis RESTAVRATA, poniżej napis OPERA RVSS ET GALL INTERPOSITA / TESCHENAE D XIII MAI MDCCLXXIX, srebro 45 mm, 42.30 g, F.u.S. 4497, nieznaczne uszkodzenie na obrzeżu, stara patyna, rzadki, pięknie zachowany
Stan: II/II+, Good Extremely Fine
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 600 zł

Ilość odsłon: 1486