Aukcja 58 / 915

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Andrieu’a i Denon’a z okazji wyzwolenia Gdańska i ustanowienia Wolnego Miasta 1807, Aw: Popiersie Napoleona i napis NAPOLEON EMP. ET ROI., Rw: Napoleon koronujacy kleczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i kokarda, w odcinku napis LIBERTAS DANTISCO RESTITVTA MDCCCVII, brąz 40 mm, H-Cz 4295, zbiór Julius 1766, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania

Numer: 915
Opis: POLSKA. medal autorstwa Andrieu’a i Denon’a z okazji wyzwolenia Gdańska i ustanowienia Wolnego Miasta 1807, Aw: Popiersie Napoleona i napis NAPOLEON EMP. ET ROI., Rw: Napoleon koronujacy kleczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i kokarda, w odcinku napis LIBERTAS DANTISCO RESTITVTA MDCCCVII, brąz 40 mm, H-Cz 4295, zbiór Julius 1766, ładna patyna, wyśmienity stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 1 800 zł

Ilość odsłon: 1515