Aukcja 58 / 805
USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
projekt (makieta) strony odwrotnej do banknotu 100 złotych 1.03.1940, bez oznaczenia serii, numeracja 4747953, środkowa część rysunku (z siewcą) wklejona, rysowany piórkiem na białym kartonie, 191x95 mm, Lucow 796 (R8) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak - nie notuje, Ros. - nie notuje, bez zagięć i załamań, ale uszkodzenia papieru po obu stronach, naddarcia na marginesach sklejone podlepkami, całość odrywana (ubytki papieru na stronie odwrotnej), niezwykła rzadkość
Numer: | 805 |
Opis: | II Wojna Światowa 1939-1945 / Bank Emisyjny w Polsce. projekt (makieta) strony odwrotnej do banknotu 100 złotych 1.03.1940, bez oznaczenia serii, numeracja 4747953, środkowa część rysunku (z siewcą) wklejona, rysowany piórkiem na białym kartonie, 191x95 mm, Lucow 796 (R8) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Miłczak - nie notuje, Ros. - nie notuje, bez zagięć i załamań, ale uszkodzenia papieru po obu stronach, naddarcia na marginesach sklejone podlepkami, całość odrywana (ubytki papieru na stronie odwrotnej), niezwykła rzadkość |
Stan: | III, Very Fine |
Cena szacunkowa: | 3 000 zł |
Cena wywoławcza: | 2 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1538