Aukcja 58 / 2

USD/PLN: 3.360 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-11-2014
Jesteś w: A58  STAROŻYTNOŚĆ  GRECJA

Pamfilia, Side, tetradrachma, magistrat Kleuch, II w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie korynckim w prawo, Rw: Nike z wieńcem laurowym krocząca w lewo, przed nią owoc granatu, ΚΛΕ-Υ[Χ], srebro 15.76 g, BMC XIX/148/41, SNG Aulock 4797, SNG Cop. 400, delikatna patyna

Numer: 2
Opis: GRECJA. Pamfilia, Side, tetradrachma, magistrat Kleuch, II w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie korynckim w prawo, Rw: Nike z wieńcem laurowym krocząca w lewo, przed nią owoc granatu, ΚΛΕ-Υ[Χ], srebro 15.76 g, BMC XIX/148/41, SNG Aulock 4797, SNG Cop. 400, delikatna patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 08-11-2014
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Ilość odsłon: 1065